Ateş 2. Teaser


Ateş filminin 2. teaser’ı yayınlandı!

Geçmişin küllerinden bugünün yangınları

Ateş ve Yavuz Cihangirli ve Tophaneli iki yakın arkadaştır. Ortak noktaları geçmişlerindeki bir hatanın bedelini en sevdikleriyle ödemek zorunda kalmış olmalarıdır.

Annesi gibi tiyatrocu olmak isteyen Ateş, girdiği işlerde haksızlığa tahammül edememiş ve kendi doğrusu için hiç bir kavgadan çekinmemiştir. Taksici arkadaşı ve eski kulağı kesiklerden Yavuz onu bu durumdan vazgeçirmeye çalışır; ancak o da Ateş gibi yeni bir hayata başlamadan önce geçmişteki hesapları kapatması gerekecektir. Geçmişteki hesapların en büyüğü de kardeşinin uyuşturucudan dolayı ölmesi ve Yavuz’un buna sebep olanlarla yüzleşmek istemesidir.

Ateş aynı zamanda annesiyle olan sorunlu ilişkisinden dolayı içine kapanık ve karanlık bir hayat sürdürmektedir. Haksızlığa ve savunmasız olanlara karşı yapılanlara tahammül edememesi onu birçok olayla da karşı karşıya getirir. Bunlardan en dehşetli olanı ise uyuşturucu satıcılarıyla hesaplaşma anlarıdır. Bu süreç içerisinde hikâyeye bir başka toplumsal yara olan, zorla evlendirilmek istenen Aleyna devreye girer. Babasının kendisini zorla evlendirmesine ve aile baskısına karşı çıkan Aleyna İstanbul’a kaçar; barınma ve iş arayışı içerisindeyken Ateş ile karşılaşır. Aleyna artık yalnız değildir. Ateş bir yandan Yavuz’a yardım etmeye çalışırken diğer yandan aşkı uğruna her türlü zorluğa göğüs germeye çalışır, artık hayatını Aleyna’ya adamıştır.

Ateş, 15 Nisan 2016 tarihinde sinemalarda!

1484
00:54