Azem 3: Cin Tohumu Fragman


Azem 3: Cin Tohumu filminin fragmanı yayınlandı!

Azem serisinin ilk iki filmi , olaylara konu olan gerçek mekânlarda çekimlerini tamamlayarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmişti. Serinin 3. filmi olan Azem 3: Cin Tohumu, geleneğini bozmuyor ve gerçek hikâyelerin izini sürmeye devam ediyor.

Gerçek Cin hikayeleri arıyoruz… çağrısı ile meraklılarını ya da bu tip olaylara maruz kalan insanların dikkatini çeken AZEM yapımcıları, Azem 3: Cin Tohumu’nun seneryasonu, Türkiyenin bir çok yerinden gönderilen 5.000 e yakın fotoğraf, kayıt, belge gibi bir çok cin hikayelerinin içinden seçti.

1917 yılında Orta Anadolu da, kızılırmak kenarında bir köyde gerçekleşen, İki yakın aile arasında başlayan ve sonrasında tüm köyün senelerce süren gizemli olayların ortasında kalmasına sebebiyet veren, cinler ile köy halkını bir birlerinden kız alıp verecek, birbirlerinin cenazesine katılacak kadar yakınlaştıran, birçok ulema, hüddam aracılığı ile cin kabileleri ve köyün önde gelenleri arasında yapılan ruhani anlaşmalar, bugün halen köyün dağlık alanlarında ve kızılırmak kenarlarında görülmeye devam eden tuhaf olaylar… Bütün bunların sırrı ne?

Garip bir köyün tüyler ürperten hikayesine tanık olacaksınız…

Azem 3: Cin Tohumu, 08 Nisan 2016 tarihinde sinemalarda!

2074
01:03