Küçük Kurtarıcılar / The Little Medic – Secret Mission of the Bodynauts / Der Kleine Medicus – Geheimnisvolle Mission im Körper Türkçe Dublajlı Fragman


Küçük Kurtarıcılar (The Little Medic – Secret Mission of the Bodynauts / Der Kleine Medicus – Geheimnisvolle Mission im Körper) filminin Türkçe dublajlı fragmanı yayında!

Büyükbabası ve büyükannesi ile birlikte sevimli bir kasabada yaşayan 12 yaşındaki Nano kötü bir olaya tanıklık eder. Tehlikeli professör Schlotter Nono’nun büyükbabasına uzaktan kontrol edebileceği bir robot enjekte etmistir. Bunu farkeden Nano hemen Doktor X’ten yardım ister. Bu sırada Dahi doktor Mikro Minitek ve Dr X tıbbi bir keşif üzerinde çalışmakta, insan vücunu incelemek üzere minyatür bir denizaltı projesi için test yapmaktadırlar.

Nano ve arkadaşı Lilly küçültülerek büyükbabasını bu beladan kurtarmak için danizaltının içinde heyecanlı bir maceraya atılırlar ama bu macerada sadece robotla değil aynı zamanda tehlikeli katil hücrelerle, beynin karmaşık labirentiyle, insan vücudunun ürettiği tüm karmaşayla yüzleşmek zorundadırlar.

Küçük Kurtarıcılar (The Little Medic – Secret Mission of the Bodynauts / Der Kleine Medicus – Geheimnisvolle Mission im Körper), 11 Eylül 2015 tarihinde sinemalarda!

1519
02:17