1. Kullanıcılar, her koşulda işbu sözleşmede belirtilen tüm maddelere uymakla yükümlüdürler. Kullanıcılar, fragman.web.tr sitesini ziyaret etmekle işbu sözleşmeyi okuduklarını, anladıklarını ve sözleşmede yer alan tüm yükümlülükleri kabul etmiş olduklarını beyan ederler.

2. Kullanıcılar, siteyi bu sözleşmede yer alan koşullar çerçevesinde kullanabilirler. Site içerisinde yer alan herhangi bir bölüm izinsiz bir şekilde kopyalanamaz veya dağıtılamaz.

3. fragman.web.tr, servis kullanımı esnasında oluşabilecek hiçbir riskten sorumlu değildir. Bununla birlikte fragman.web.tr sizi zarara uğratabilecek hiçbir sitenin size bağlanmasına aracılık etmez.

4. Sitede telif haklarınızı ihlal eden bir içerik tespit ederseniz, ki bu konuda çok hassasız, bize fragmanwebtr@gmail.com e-posta adresinden ulaşıp bu ihlali bildirmeniz içeriğin kaldırılması için yeterli olacaktır.

5. Yukarıda belirtilen tüm kullanım şartlarını kabul edebilmek için gerekli olan 18 ve üstünde bir yaşa sahip olduğunuzu ve/veya aile veyahut yasal olarak veliliğinizi yapabilecek bireylerin izinleri dahilinde bu siteyi ziyaret ettiğinizi onaylıyorsunuz. Bu şekilde yukarıda belirtilen tüm anlaşma ve koşulları ve bu koşullardan ortaya çıkabilecek tüm sorumlulukları kabul etmiş bulunuyorsunuz.