O / IT 3. Fragman


O (IT) filminin 3. fragmanı yayınlandı!

Andrés Muschietti (“Mama”)’nın yönettiği New Line Cinema sunumundaki korku/gerilim filmi ‘O’ Stephen King’in 10 yıldır okuyucularını korkutan popüler romanından esinlenilmiştir. Film kitap ile aynı ismi taşımaktadır.
Maine, Derry kasabasında çocuklar kaybolmaya başladığında bir grup çocuk en büyük korkularıyla, yüzyıllardır katil ve vahşet hikayeleriyle bilinen Pennywise adında şeytan palyaço ile yüzleşmek durumunda kalırlar.

Filmin başrol kötü kahramanı Pennywise’ı yani ‘O’ yu Bill Skarsgård (“Allegiant,” “Hemlock Grove”) canlandırıyor. Filmdeki çocuk grubunu canlandıran genç oyuncular ise şöyle sıralanıyor: Jaeden Lieberher (“Midnight Special”), Jeremy Ray Taylor (“Alvin and the Chipmunks: The Road Chip”), Sophia Lillis (“37”), Finn Wolfhard (“Stranger Things”), Wyatt Oleff (“Guardians of the Galaxy”), Chosen Jacobs (“Cops and Robbers”), Jack Dylan Grazer (“Tales of Halloween”) and Nicholas Hamilton (“Captain Fantastic”).

Muschietti’nin yönettiği ‘O’ filminin senaryosu Chase Palmer & Cary Fukunaga ve Gary Dauberman tarafından düzenlenmiştir. Filmin yapımı David Katzenberg ve Barbara Muschietti’ye, yönetici yapımcılığı ise Marty P. Ewing, Doug Davison ve Jon Silk’ ait.

Kamera arkası yaratıcı ekibinde görüntü yönetmeni Chung-Hoon Chung (“Me and Earl and the Dying Girl”), yapım tasarımcısı Claude Paré (“Rise of the Planet of the Apes”), editor Jason Ballantine (“The Great Gatsby”), kostüm tasarımcısı Janie Bryant (“Mad Men”) bulunmaktadır.

O (IT), 08 Eylül 2017 tarihinde sinemalarda!

3608
02:24