Talihsiz Serüvenler Dizisi / A Series of Unfortunate Events 1. Sezon 3. Türkçe Altyazılı Tanıtım Fragmanı


Talihsiz Serüvenler Dizisi (A Series of Unfortunate Events) 1. sezon 3. Türkçe altyazılı tanıtım fragmanı yayında!

“Değerli İzleyiciler,

Mutlu sonla biten öykülerle ilgileniyorsanız o öyküler başka yerlerde var. Bu öykünün mutlu bir sonu yok, mutlu bir başlangıcı da… Ve ikisinin arasında çok az mutlu şey var.

Lemony Snicket’ın (namı diğer Daniel Handler) uluslararası çapta çok satan kitap serisinden uyarlanan bu dizide, başrolde Emmy ve Tony ödüllü Neil Patrick Harris yer alıyor. Baudelaire öksüzleri Violet, Klaus ve Sunny’nin trajik hikayesinin anlatıldığı yapımda, öksüzlerin kötü kalpli vasisi Kont Olaf, onların mirasına el koymak için elinden geleni ardına koymayacak. Üç kardeşin, anne babalarının gizemli ölümünü aydınlatacak ipuçlarını bulmak için zekalarını kullanarak Olaf’ı alt etmeleri, onun hain planlarını ve entrikalarını ortaya çıkarmaları gerekiyor. Sekiz bölümlük bu Netflix orijinal prodüksiyonunun yapım yönetmenliğinde Emmy ödüllü Barry Sonnenfeld ve Daniel Handler var. Dizi, 13 Ocak 2017’de sadece Netflix’te gösterime girecek. Netflix Orijinal Dizisi.

Talihsiz Serüvenler Dizisi’nin (A Series of Unfortunate Events) 1. sezonunun tüm bölümleri 13 Ocak 2017 (Cuma) tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

4281
02:08