Talihsiz Serüvenler Dizisi / A Series of Unfortunate Events 1. Sezon Tanıtım Fragmanı


Talihsiz Serüvenler Dizisi (A Series of Unfortunate Events) 1. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı!

Çok yakışıklı bir aktör ve ölen anne babalarının onlara bıraktığı devasa serveti bu yakışıklı aktöre vermek istemeyen üç bencil, nankör öksüzün hikayesinin anlatıldığı yeni Netflix dizisinin yıldızı ile tanışın.

Lemony Snicket’ın (namı diğer Daniel Handler) uluslararası çapta çok satan kitap serisinden uyarlanan bu dizide, başrolde Emmy ve Tony ödüllü Neil Patrick Harris yer alıyor. Baudelaire öksüzleri Violet, Klaus ve Sunny’nin trajik hikayesinin anlatıldığı yapımda, öksüzlerin kötü kalpli vasisi Kont Olaf, onların mirasına el koymak için elinden geleni ardına koymayacak. Üç kardeşin, anne babalarının gizemli ölümünü aydınlatacak ipuçlarını bulmak için zekalarını kullanarak Olaf’ı alt etmeleri, onun hain planlarını ve entrikalarını ortaya çıkarmaları gerekiyor. Sekiz bölümlük bu Netflix orijinal prodüksiyonunun yapım yönetmenliğinde Emmy ödüllü Barry Sonnenfeld ve Daniel Handler var.

Talihsiz Serüvenler Dizisi’nin (A Series of Unfortunate Events) 1. sezonunun tüm bölümleri 13 Ocak 2017 (Cuma) tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

1932
01:29