Yenilmezler – The Avengers (2012) – 2. Fragmanı

“The Incredible Hulk”, “Iron Man”, “Thor” ve “Captain America: The First Avenger” ile başlayan epik […]

“The Incredible Hulk”, “Iron Man”, “Thor” ve “Captain America: The First Avenger” ile başlayan epik beyaz perde macerasını sürdüren “Marvel’s The Avengers (Yenilmezler)”, hayatta bir kez görülecek bir süper kahramanlar ekibidir. SHIELD diye bilinen uluslararası barış teşkilatının yöneticisi Nick Fury, küresel güvenliği tehdit eden beklenmedik bir düşman ortaya çıktığında, kendisini dünyayı felaketin eşiğinden kurtaracak bir ekip toplama ihtiyacı içinde bulur. Tüm dünyayı dolaşan gözü pek bir görevlendirme başlar.

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard ve Samuel L. Jackson’ın başrollerini paylaştığı ve Joss Whedon’ın yönettiği “Marvel’s The Avengers (Yenilmezler)” filmi, ilk kez 1963’te yayınlanan ve o günden beri bir çizgi roman enstitüsüne dönüşen Marvel’ın popüler serisi “The Avengers”a dayanıyor. “Marvel’s The Avengers (Yenilmezler)”, 2012’nin yaz mevsiminde bir araya geldiğinde, kendinizi aksiyonla ve muhteşem efektlerle dolu, heyecan verici bir filme hazırlayın.

Süper kahramanlar “Marvel’s The Avengers (Yenilmezler)’da beklenmedik bir düşman küresel güvenliği tehdit edince, dünyayı felaketin eşiğinden kurtarmak için bir araya gelirler.

Filmin yayınlanan ilk fragmanını (Türkçe dublaj) izlemek isterseniz, lütfen buraya tıklayın.

2.856 defa izlendi