“Son Duruş” Filmi Neyle Ilgili?

Rate this post

Son Duruş Filmi Neyle IlgiliMemur Owens (Schwarzenegger), küçük Summerton Junction kasabasında meydana gelen azınlık suçlarıyla mücadele hayatından istifa eden bir erkektir ve tüm bunlar, ortağını felç eden berbat bir prosedür için lapd’deki görevinden ayrıldıktan sonra. Bir FBI mahkum konvoyundan muhteşem bir geri çekilmenin ardından, yarımkürenin en rezil ve arzu edilen tıp kralı, esirlerle birlikte değiştirilmiş bir otomobilde ve ayrıca silahlı dolandırıcılardan oluşan bir çeteyle saatte 200 mil hızla sınıra doğru kaçar. – Tahmin etmişsinizdir – Summerton Mafsalına doğru yola çıktı, tüm Amerikan kuvvetleri sonsuza dek ayrılmadan önce onu durdurmak için son olanaklarına sahip olacak. Owens yalvarır ve sonunda kötü adamı yakalamaya yardım etmeyi kabul eder ve ayrıca falan filan … normal bir Schwarzenegger filmine benziyor… bu yüzden efsanevi oranlarda bir cazibe olacak… bekleyelim ve bu filmden başka ne çıkacağını görelim.

Süpervizör şunları iddia etti: Şaşırtıcı bir şekilde, bu yıl en önemli Güney Doğulu film yapımcılarından 3’ünün ingilizce çıkışını görme şansımız olacak: ‘The Last Stand’ ile Kim Jee-woon, ‘Stoker’ ile Park Chan-wook (2013) ve ayrıca Bong ‘Snowpiercer’ ile Joon-ho (2013). Kim, mesleğine siyah komik ‘Sessiz Ev’ (‘Joyonghan Gajok’, 1998) ile süpervizör olarak başladı ve şu anki Oryantal kara filmin en beğenilen başlıklarından biri olan ‘Biraz Tatlı Hayata’ (‘Dalkomhan ınsaeng’, 2005) rehberlik ettikten sonra adı tüm dünyada duyulmaya başladı. Bu çalışmadan sonra, ‘Mükemmel, kötü ve çirkin’ (‘ Il buono, ıl brutto, ıl cattivo’, Sergio Leone, 1966) ‘Büyük, kötü ve garip’ (‘ Joheunnom nabbeunnom ısanghannom’, 2008) başlıklı ücretsiz bir versiyonunu yaptı) kanlı gerilim filminin yanı sıra ‘Düşmanı keşfettim’ (‘ Akmareul boatda’, 2010). Bir sonraki projesi, ulusuna geri döneceği anime ‘Jin-Roh’un (‘Jin-Roh’, Hiroyuki Okiura, 1999) canlı aksiyon uyarlamasıdır. Aksiyon sahneleri ve ayrıca fiziksel şiddet konusunda harika, bu yüzden ‘The Last Stand’ın en görkemli alanlarıyla harika bir iş çıkarmasını diliyorum. Yazarlara veya oyunculara güvenmiyorum, ancak iyi bir ev eğlencesi bekleyebileceğimizi varsayıyorum.

“The Last Stand” Adlı Sinema Filminin Özeti

Burada size Arnold Schwarzenegger’in başrol oynadığı “The Last Stand” filminin yeni fragmanının galasını getiriyoruz ve 2003’te Terminatör 3’ü göz önüne alarak sinemaya bir kahraman olarak fantastik dönüşünü yapıyor. “The Last Stand” bize bir Los Angeles polis memuru (Schwarzenegger) hakkında, kendisini hem pişmanlıklara hem de pişmanlıklara sürükleyen berbat bir prosedürden sonra, sınır kasabası Sommerton Joint’te polis memuru olarak yepyeni bir çalışma elde ettiğini bildirir. Yine de, Batı yarımküre’nin en tanınmış ve aynı zamanda aranan ilaç beyni Cortez (her zaman Meksikalı rolünü oynayan İspanyol Eduardo Noriega) ortaya çıktığında o yerin dinginliği bozuldu. hapisten kaçtı ve 400 ile sınırı geçmek istiyor milyon dolar … ne pahasına olursa olsun durdurulması gerekiyor. Filmin yönetmenliğini Güney Koreli süpervizör Kim Ji-Woon (Kötü olanı Gördüm) yapıyor ve ayrıca oyuncularında Woodland Whitaker, Johnny Knoxville, Jaimie Alexander, Luis Guzmán, Peter Stormare ve Génesis Rodríguez la hija del Puma yer alıyor. Filmin 13 Ocak 2013’te gösterime girmesi planlanıyor.

Karavana bir bak. Genişletilebilirlerdeki büyük ekrana ve sonraki devam filmine kısaca geri döndükten sonra, Arnold’un on yıldaki ilk öncü işlevi için varsayımlar belirlendi. Sacramento’da çalışma masasının arkasındaki yıllar, bedelini ödemiş görünüyor. Bu, önceki şefin asal zamanında doğuştan oyunculuk yapan bir oyuncu olması değil. Bununla birlikte, aktivite sembolünün yok etmekten daha fazla söyleyeceği ilk yarıda, yüz ve vücut ifadeleri diyaloğuna uymuyor gibi görünüyor. Seksenlerin “punch punch, bang bang” in ürünleri olarak, performansın en nadirlerinde bile sahne manyetizmalarını takdir etmemek son derece zor. Bu bin yıllık timsahın görünümünden ve temposundan etkileniyoruz: göz korkutucu olduğu kadar çekici, ek bir yaştan itibaren cazip bir egzotik örnekleme. Zaman, sıkılı yumruklarla ve ayrıca av tüfekleriyle sohbet etmeyi içerdiğinde, sanki zaman gerçekten geçmemiş gibi. Film, kendisini “yaşlı” ilan ettiği veya kendisine “büyükbaba” dediği zamanki gibi yenilikçi yaşına göndermeler dahil etmeksizin, bu Hulk’un savaşta savaşabilmesi için bizi cesaretlendirmek için mükemmel bir çalışma yapıyor. İşi tamamen eski Bayın omuzlarına devretmek bir başarı değildi.

The Last Stand Adlı Sinema Filminin ÖzetiBir yandan kasabada olanları takip ediyoruz, diğer yandan Noriega’nın oynadığı suçluya yapılan zulmü takip ediyoruz. Yolculuk aracı neredeyse mükemmel bir otomobil, James Bond tarzı mermilere sahip olması nedeniyle değil, yine de şoförün yeteneği sayesinde – iddiaya göre – helikopterleri atlatma ve hatta araçları havada çevirme yeteneğine sahip. Dijital şarkılar, otomobilin teknik yapısı ve ayrıca araç sürücüsünün iyileştirilmesi, şehrin kırsal yaşamı ve şu anda deneyimli Memuru ile tezat oluşturuyor. Dünün bir kahramanı için bugünün tehlikesi, Özgür Yaşa ya da Diren. Çok sayıda karakter var ve her insanın damgasını vurma fırsatı var. Özel olma faktörüne ulaşmadan herkese sempati duymayı başardık. Johnny Knoxville arasında olmasına rağmen, ‘Jackass’ın takipçisi olmayan birinin önyargılarını fethetmek. Başlangıçta, tüm Latinler yozlaşmış, sarhoş veya vasıfsız görünüyordu. Ama yavaş yavaş yerlerini alıyorlar ve hem Rodrigo Santoro, Luis Guzmán (her zamanki gibi çok komik) hem de Génesis Rodríguez – daha az ekran süresi olmasına rağmen – ışınlanmaya özen gösteriyor. Noriega daha da fazlası, çekiciliği ile yabancı yıldızlar için planlanan aksanlı basmakalıp kötü adamın sınırlarını aşıyor. Stormare, açıklamalarında abartılı ve kendi eliyle kanı yok etme ve düşürme konusunda endişeli, çok daha “geleneksel” bir bane çalıyor.

İki dolandırıcımız olması bize çifte bir son veriyor: büyük ve aynı zamanda çarpıcı, başlıklar, dalgalanmalar ve kan parıltılarıyla dolu. Buğday alanıyla inanılmaz bir kovalamacanın yanı sıra doğal ve güçlü göğüs göğüse savaşla Eski Batı’nın bir başka ekstra kişisel tasarımı. Bu fiziksel şiddet şölenini bu kadar tatmin edici kılan şey, etkinlik kategorisinde neredeyse hiç verimli bir şekilde kullanılmayan bir baharattır – komedi. Sadece “komik rahatlama” dan açıkça sorumlu olan kişilikler değil, aynı zamanda şehrin sakinleri de gülmeye başlamakla ilgileniyorlar. Bu, Güney Koreli yönetmen Jee-Woon Kim’in (Düşmanı, İyiyi, Kötüyü ve aynı zamanda Garibi Gördüm) vizyonunu hem anlatı hem de teknolojik açıdan tanımak için yeterli esnekliğe sahip olduğunun açık bir örneğidir. Son teknoloji çerçeveler ve kamera hareketleri, bu aksiyon karışımına komedi ve batı’nın otomobil kovalamacası veya otomobil yarışı kasetleriyle kaliteyi getiriyor. Arnold, The Expendables gibi silah pornografisinin altın yılları için sadece düşkün anıları uyandırmakla kalmayıp, aynı zamanda eğlenceli ve ilginç bir kombinasyon yaratmak için eskiyi yeniyle harmanlayan bir işe geri döndü. Aktivite türünün sularına hakim olmak isteyen gençlere dikkat edin, timsahın hala kuyruğu var. Son Stand 18 Ocak’ta (Amerika Birleşik Devletleri lansman tarihi) sinemalarda.

“The Last Stand” Filminin Yorumları

The Last Stand Filminin YorumlarıSinema söz konusu olduğunda önyargılı olduğum asla söylenmeyecek. Bekle, unutalım ki, eğer onlara sahipsem, Katolik köktendincinin romanlarından nefret ettiğim için, yüzüklü veya yüzüksüz ölü Julandrillos Efsanesiyle ilgili bir filmi ziyaret etmediğimi hatırlayamıyorum. Onları besteleyen ve Peter Jackson’ın sineması sıkıcı göründüğü için. ben ve sadece benzersiz efektlerin ulaşabileceği bir yerdeyim. Şey, aslında ben etkinlik filmleri gibi, birkaç hafta önce Arnold Schwarzenegger’in kategoriye düpedüz kahraman olarak geri döndüğünü görmeye gittim, bu da hizmetçiden çocuk sahibi olmak ve aynı zamanda bir eyalet işletmek için sinemadan birkaç yıl uzaklaşmışa benziyor.

Ya da bunun gibi bir şey. Filmin adı Son Duruş İspanya’da olduğu gibi Şubat ayının başında Son Zorluk adıyla gösterime girdi. Schwarzenegger, Meksika sınırındaki bir köyün memurudur ve orada mutlu ve mutlu bir şekilde yararsız bir çete tarafından sınırlanmıştır. Hiçbir şeyin olmaması gereken bir hafta sonu tatili, bir çete, ABD’den kaçarken kesinlikle bu topluluktan geçecek bir uyuşturucu lordunun gelişine hazırlanmak için topluluğa yerleştiğinde işler başarısız olur. Dickboba’nın bilmediği şey, Schwarzenegger’in kesinlikle onu bekleyeceği ve ona efsanevi bir karşılama sağlayacağıdır. Eduardo Noriega’nın sesi olan bu filmde beni çıldırtan bir şey var. İngilizceye çağrılıp çağrılmadığını veya kendi adını verip vermediğini bilmiyorum, ancak duyulanların yanı sıra dudaklarının nasıl yer değiştirdiği gerçekten uyuşmuyordu ve ayrıca sesi benimle tanışmıyordu ve bu onun tüm sahnelerini mahvetti. Bunun dışında bana sahtekar gibi gelmedi ve aynı zamanda o kadar yumuşak davrandı ki, fiske bir şey kaybetti.

Schwarzenegger, esas olarak 2 kelimeden birini veya çoğunluğunu içeren ifadeler belirterek ve katil bakışlar atarak o devasa bedeni yeniden yerleştirmekten başka bir şey olmayan şirketini anlatıyor. Kendisini taklit ediyor ve politikacı olarak geçirdiği yıllara gülüyor gibi görünüyor, bu da ona oldukça yakışıyor. Pezevenklik yapmak için biraz yaşlı, ancak Noriega gibi bir bayanla uğraşırken hala bir faktörü var. Senaryo çok zayıf olduğu kadar onu kurtaran tek şey etkinlik sahnelerinin acımasız olması ve müşterileri yatıştırmak için parçalı bir şiddet olması. Bazılarının bazı anlarda yakalamayı içerdiğinde sahip oldukları doğruluğa ve başkalarına ne kadar fakir olduklarına şaşırdım, özellikle çıplak yüzlü bir kadın savaş alanının ortasından açıkça kimse olmadan geçtiğinde onu ve ondan sonra çirkin, kısa boylu bir adamı vurabilir. Ork kanı 2 milimetrenin yerini değiştirir ve neredeyse mermilerle doludur. Başka bir deyişle, bu bir düşünme değil, gülme, hırıltı ve aynı zamanda takdir etme sinemasıdır ve bu yüzden sinemaya gitme ihtimalimiz yüksekti. Tamam, ama unutulmaz bir şey üretmek için çalışmayı bıraktılar. Eğer hala reklam panosundaysa, Ork Klanının her üyesinin kesinlikle görmüş olacağını tahmin ediyorum. Diğerleri için bu, televizyonda yayınladıklarında tamamen görülebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz